WITAJ MAM NA IMIĘ ANNA

Pochodzę z okolic Warszawy gdzie życie toczy się już tak jak w dużym mieście. Gdyby nie to, że większość swojego dzieciństwa spędziłam u rodziny na wsi prawdopodobnie nie było by dziś mojego gabinetu. To właśnie wieś i natura z którą można się tam zetknąć ukształtowała moją życiową drogę. Dziś wiem, że wybrałam słusznie – żyję zdrowo, zarażam swoją pasją innych, pomagam.

POWIEW NATURY

Świeże powietrze, fermentowane potrawy, ekologiczne warzywa i owoce, świeże mleko prosto od krowy, bieganie boso po trawie czy długie wycieczki leśne po których w domu zawsze unosi się zapach grzybów oraz pysznych jagodzianek. Mogłabym wymieniać w nieskończoność, kto był na wsi – doskonale wie co mam na myśli, kto nie był – koniecznie powinien odwiedzić wieś i pokochać ją tak jak ja. Żyjąc w dużym mieście, zawsze mi czegoś brakowało, organizm jakby domagał się “czegoś”, kiedy jednak wracałam na wieś choćby na krótką chwilę – wszystko było ok. Właśnie w ten sposób zainteresowałam się pierwszymi publikacjami, na temat naturalnego oczyszczania organizmu oraz dbania o organizm w sposób całkowicie naturalny.  Dziś wielu dietetyków powraca do tego co najlepsze – do natury. Między innymi dieta Weston A.Price Foundation (WAPF). Zainspirowana książką Terapia Gersona zaczęłam odkrywać walory sokoterapii. Jak to bywa w życiu – czasami dostajemy bzika na pewnym punkcie – tak było w moim przypadku.

WŁAŚCIWE TORY

Po przyjeździe do Wielkiej Brytanii wszystko potoczyło się bardzo magicznie, pasja przeplatała się z pracą – rozpoczęłam pracę w sklepie ze zdrową żywnością, który otworzył mi drogę do świata w którym jestem dziś. Nieustanne szkolenia i kursy które przebyłam, na których dowiedziałam się bardzo dużo na temat ekologicznej żywności, fitoterapii, dietetyki i suplementacji sportowej. Ostatnim punktem na mojej drodze były studia, które bardzo mnie ukształtowały. Przez te wszystkie lata, codziennie spotykałam się z osobami, które borykały się z rozmaitymi chorobami o różnych podłożach – to dało mi dużo szersze spojrzenie, oraz pozwoliło kilkakrotnie potwierdzić moje teorie w temacie naturopatii.

NIECH POŻYWIENIE BĘDZIE LEKARSTWEM
LEKARSTWO POŻYWIENIEM

HIPOKRATES

PASJA I WYKSZTAŁCENIE

Nauka jest dla mnie jak oddychanie, nie wyobrażam sobie bez niej życia. Ogromna ciekawość i chęć dogłębnego poznania środowiska w którym żyję sprawiają, że stale poszerzam kolekcję certyfikatów. Posiadam dyplom terapeuty specjalizacji żywieniowej z akredytacją Naturopathic Nutrition Association (NNA) inaczej mówiąc – Stowarzyszenia Naturopatów Żywieniowych, które jest członkiem General Naturopathic Council (GNC) Głównej Rady Naturopatycznej, która reguluje Naturopatię w Wielkiej Brytanii. Uczelnia posiada akredytację Association of Naturopathic Practitioners (ANP) Towarzystwa Terapeutów Naturopatycznych. Cały czas kontynuuję pozyskiwanie wiedzy poprzez uczęszczanie na rozmaite szkolenia, warsztaty specjalistyczne czy konferencje. Jestem zarejestrowanym członkiem British Association for Applied Nutrition & Nutritional Therapy (BANT) Brytyjskiego Towarzystwa Terapii Żywieniowych oraz Complementary & Natural Healthcare Council (CHNC) Rada Komplementarnej i Naturalnej Opieki Zdrowotnej. Są to jedne z najważniejszych i najbardziej profesjonalnych organizacji zrzeszających terapeutów medycyny naturalnej w Wielkiej Brytanii.

KOMU MOGĘ POMÓC ?

W swoim gabinecie kładę nacisk na wykorzystanie żywności ekologicznej jako integralnej koncepcji leczenia. Moja praktyka bazuje na fundamentach medycyny funkcjonalnej, co w praktyce oznacza, iż używam typowych testów medycznych ( testy krwi, moczu czy kału). Często to niedobory w organiźmie są przyczynami dolegliwości.  Przez ostatnie lata pomogłam już dla dziesiątek osób z różnymi schorzeniami. Pracowałam z kobietami mającymi problemy hormonalne takie jak zespół policystycznych jajników, z pacjentami cierpiącymi na przewlekłe schorzenia trawienne, w tym: celiakia, zespół jelitia drażliwego (IBS), choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzody żołądka, przepuklina żołądka, choroby skóry, astma, artretyzm, nerwice. Wspomagam także pacjentów z nowotworami. Jeżeli nie wiesz czy mogę pomóc również Tobie – skontaktuj się ze mną.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ŚLEDŹ AKTUALNE PROJEKTY NAD KTÓRYMI PRACUJĘ

ODWIEDŹ MOJE KANAŁY SOCIAL MEDIA ORAZ BLOG